Перейти до вмісту
Додому » Без рубрики » Обробка первинної інформації

Обробка первинної інформації

  • від
Сканфільтр - бробка первинної інформації

Обробка первинної інформації в Сканфільтрі з подальшим імпортом оголошень в базу Квартал ПРО.

 

 

Парсинг

Програми з нерухомості Сканфільтр та Квартал ПРО підключені до єдиної бази даних, тобто працюють у парі. Програма “Квартал ПРО” дозволяє зберігаті и редагуваті всю інформацію по нерухомості, посередникам, заявкам на купівлю. А програма “Сканфільтр-Антипосередник”, на основі всієї цієї інформації з бази Квартал ПРО виконує обробку (парсинг) оголошень з нерухомості. Основне призначення Сканфільтра – первинна обробка текстових файлів з ​​оголошеннями.

Програма з нерухомості Сканфільтр поможет обробиті оголошення по нерухомості з номерами телефонов и імпортувати їх в базу програми Квартал ПРО, попередньо видаливши дублі.

Як взаємодіють ці дві ріелторські програми.

Вся інформація по посередникам та об’єктам нерухомості зберігається и редагується в програмі Квартал ПРО. А Сканфільтр вже, як додаткова програма, працює з інформацією з бази.

Сканфільтр-Антіпосередник – це програма для ОБРОБКИ та АНАЛІЗУ текстових (*.txt) файлів з ​​оголошенями, де 1 рядок – це 1 оголошення. Неважливо, як ви отримали текстовий файл: чи то відсканувалі газету і потім розпізналі в текст, чи то отримали файл поштою, або скачали оголошення програмою Береста з таких сайтів, як “Весь Львів”, “OLX.UA” та ін.

Важливо! Попередньо треба налаштувати довідники типів, операцій, районів та вулиць в базі програми Квартал ПРО, тобто, як мінімум – це додати базу Квартал ПРО вулиці та райони, які можно завантижити на форумі підтримки.