Додому » Без рубрики » Парсер olx dom.ria бесплатка | програма Береста для ріелтора

Парсер olx dom.ria бесплатка | програма Береста для ріелтора

  • від

Парсер Береста – це сканер (граббер) сайтів з оголошеннями олх, дом ріа, бесплатка та інших подібних сайтів. Парсер Береста сканує сайт на предмет оголошень та скачує їх в свою базу, де їх можно сортувати, фільтрувати, експортувати у різні формати (xls, xml та ін.).

Парсинг сайтів (або скрапінг) – це процес автоматичного збору та вилучення інформації з онлайн-ресурсів.

парсер сайтів

парсер сайтів з оголошеннями по нерухомості

 

За допомогою програми-парсера  Береста ви можете завантажувати оголошенния по нерухомості із різних сайтів.

Береста – програма для пошуку і збору об’єктів нерухомості.

Береста – програма для скачування оголошень по нерухомості.

Береста – веб-павук для обробки сайтів по нерухомості.

 

Береста це десктопна програма для Windows, яка встановлюється на вашому комп`ютері.  В програму вбодовані різні веб-модулі. Кожен веб-модуль сканує свій сайт, на який він запрограмований та налаштований. Для яких сайтів вже є готові веб-модулі, можна дізнатися тут >>>

Якщо в спику немає сайта, який ви бажаєте сканувати (парсити), його можно зробити.

Кожен веб-модуль коштує близько  100-150 у.о. При купівлі декількох веб-модулів надається знижка.

Програму Береста можна підключити до бази даних програми Квартал ПРО, щоб мати можливість скачивати тльки нові об`єкти нерухомості.

Більше інформації >>>

 

Відео можна подивитись тут

 

Після скачування інформації оголошення можна експортувати, а перед початком експорта можно налаштувати – які поля та в якому порядку вигружати у зовнішній файл.

Особливих навичок для роботи з програмою Береста не потрібно. Достатнього того, щоб користувач скопіював ланку із веб-браузера в головне вікно програми, та натиснув Старт. Веб-модуль, який вбоудований для того чи іншого сайту, почне роботу із сайтом імітуючи роботу звичайного користувача, щоб сайт не блокував програму, думаючи, що то є бот.

Не треба чекати, поки програма просканує весь сайт. Вже через декілька хвилин роботи граббера можно бачити результати роботи. Поки Береста продовжує сканувати сайт, можете вже починати працювати зі скачаною інформацією, тому що процес сканування сайта (сайтів) виконується, як окрема міні-програма (окремий процес).

Таким чином, якщо ви придбали декілька веб-модулів для різних сайтів, то можна одночасно запустити сканування декількох сайтів. І ви побачите, як за лічені хвилини наповнюється ваша база скачаних оголошень.

 

Позначки: