Додому » Парсинг » Програми для парсингу оголошень

Програми для парсингу оголошень

  • від

Програми для парсингу оголошень.

Що таке парсинг? Парсинг – це розбір і синтаксичний аналіз тексту. В даному випадку – це розбір і аналіз текстових оголошень по нерухомості.

На нашому сайті ви можете знайти 3 програми для парсинга: Береста, Сканія і Сканфільтр. Це програми для скачування і парсинга оголошень.

Сканія і Сканфільтр.

Сканія і Сканфільтр дуже схожі. Вони призначені для парсингу готових текстових файлів. Чим відрізняються ці дві програми для парсинга (посилання) >>

Ні Сканфільтр, ні Сканія не скачують оголошення з веб-сайтів. Але ці програми можуть виконувати парсинг тексту.

Основне завдання цих двох програм для парсинга – це розбір готових текстових оголошень на частини: тип нерухомості, район, вулиця, кількість кімнат, балконів, площі тощо.

Крім того, ці 2 програми можуть відсіювати оголошення на предмет присутності в базі або визначати, чи є те або інше оголошення – оголошенням посередника або оголошенням власника об’єкта нерухомості.

З простого тексту (* .txt) можна отримати табличні дані (структуровані, впорядковані):

програми для парсинга

програми для парсинга

Береста.

Програма  для завантаження оголошень Береста наразі не підтримується.

Програма для парсингу веб-сайтів “Береста” вміє завантажувати оголошення з різних веб-сайтів. Іншими словами Береста виконує парсинг веб-сайтів. При скачуванні програма записує оголошення в свою базу, звідки їх можна потім експортувати в різні формати.

програма для парсинга Береста

програма для парсинга Береста

Відео:

парсер olx, авито, авизо, avito, aviso, олх, дом ріа