Перейти до вмісту
Додому » Без рубрики » Сканія-Антипосередник – детектор телефонів

Сканія-Антипосередник – детектор телефонів

  • від
Сканія - програма для рієлторів

Програма СканіяАнтипосередник призначена для аналізу та обробки приватних оголошень з газет та інтернету. Програма детектор телефонів.

Сканія Антипосреднік програма з для автоматизації обробки текстових файлів, оголошень, детектор та фільтр телефонів посередників.

Сканія – Антипосередник виконує фільтрацію оголошень за телефонами, аналіз текстових оголошень. Обробка та аналіз текстових оголошень посередників і приватних оголошень, пошук і визначення телефонів і e-mail (електронних) адрес в текстах оголошень.

 

Програма з нерухомості Сканія-Антипосерединик дозволяє зберігати різну інформацію про посередників: телефон, адреса, ім’я сайту, e-mail, ICQ, примітка, ім’я контакту, місто, дата попадання в базу, лічильник збігів, дата останньої зміни (ДПЗ), виконувати синтаксичний аналіз оголошень з розбиттям на частини (парсинг). Тобто беремо текстове оголошення і виділяємо з нього: район, вулицю, площі, кількість балконів, контактну інформацію і т.д., потім з текстових оголошень отримуємо дані в табличному вигляді, які можна роздрукувати, імпортувати в іншу програму, в Ексель і т.д.

Сканія - парсинг оголошень

 

У результуючій таблиці можна сортувати, фільтрувати, видаляти записи, виконувати синтаксичний аналіз, друкувати, експортувати в різні формати.

 

Форум технічної підтримки >>

 Перейти на сайт програми >>