Перейти до вмісту
Додому » програма по нерухомості – Квартал ПРО онлайн для web

програма по нерухомості – Квартал ПРО онлайн для web

Програма по нерухомості Квартал ПРО WEB – це онлайн версія Квартал ПРО (для роботи через веб-браузер). Перейти на сторінку тестової демо-версії Квартал ПРО Web >>>

База даних для “Квартал ПРО WEB” використовується та сама, що і для десктопної Windows-версії Квартал ПРО 4. Тобто можно одночасно використовувати обидві програми.

онлайн програма для ріелторів
онлайн програма для ріелторів

Раді вам представити цілком нову версію програми для рієлторів Квартал ПРО WEB. Тепер це ще й і веб-версія, яка працює у звичайному інтернет-браузері (Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge тощо).
Програма по нерухомості Квартал ПРО WEB представлена у двох варіантах: десктопна та мобільна версії.
Програма по нерухомості Квартал ПРО WEB працює з тією самою базою об’єктів, що і звичайна Квартал ПРО 4, тобто все буде підключено до вашої єдиної бази даних.
Наразі Квартал ПРО WEB не є повноцінною копією та/або заміною для “Квартал ПРО 4 (для Windows)”. Тобто зараз по нерухомості Квартал ПРО WEB має поки що обмежений функціонал.

Мобільная версія Квартал ПРО для смартфонів/планшетів.

Програма для агентств нерухомості Квартал ПРО – мобільна версія, може працювати через браузер смартфона або планшета (Android/iOS).

онлайн програма по нерухомості для ріелторів та агентств нерухомості Квартал ПРО
онлайн програма по нерухомості для ріелторів та агентств нерухомості Квартал ПРО

 

 

 

 

 

програма по нерухомості Квартал ПРО може працювати через Інтернет в браузері

В веб-версії вже реалізовані такі модулі, як пошук та додавання (редагування/перегдяду) об’єктів нерухомості (оренда, квартиири, будинки, ділянки, комерційна нерухомість та новобудови), також є модуля для обліку покупців та заявок на купівлю нерухомості з можливістю автоматичного підбору даних. Є модуль для обліку посередників. Можна редагувати всі довідники (типи, райони, вулиці, станції метро, планування, джерело інформації тощо). Настройки програми розділені на загальні параметри та особисті параметри користувачів.

Примітка. Якщо відкрити на звичайному ПК або ноутбуці, то відкриється десктопна версія. Якщо відкрити на смартфоні або планшеті, то відкриється мобільна версія.

онлайн програма по нерухомості для ріелторів та агентств нерухомості Квартал ПРО

Онлайн CRM по нерухомості Квартал ПРО WEB >>>

ключові слова: онлайн програма по нерухомості для ріелторів та агентств нерухомості Квартал ПРО WEB, облік посередників, покупців, заявок на купівлю, автопідбір, нерухомість, CRM, браузер, інтернет