Перейти до вмісту
Додому » telegram » Telegram-bot по нерухомості

Telegram-bot по нерухомості

  • від

Telegram-bot (телеграм бот) по нерухомості для Квартал ПРО 4

Telegram-bot (телеграм-бот) по нерухомості – це додаток до програми Квартал ПРО 4, який можна приєднати свого Телеграм-бота.

Посилання на приклади ботів є низу сторінки.

Telegram-bot (телеграм-бот) по нерухомості

Telegram-bot може працювати як для ваших агентів, тобто для співпрацівників вашого агентства так і для ваших потенційних клієнтів (покупців нерухомості).

Telegram-bot по нерухомості

Телеграм бот (Telegram-bot) по нерухомості для Квартал ПРО 4

 

 

Станьте ближче до клієнтів, використовуючи мобільні технології

Все більше і більше людей використовують мобільні пристрої. Вони стали невід`ємною частиною нашого життя. Зазвичай на смартфоні у людей встановлені і месенджери, а Телеграм-месенджер входить в список найпопулярніших в Україні. Телеграм-месенджер може працювати на всіх популярних платформах: веб, Android, Windows desktop, iOS. Тобто ваш агент або потенційний покупець може оперативно отримувати інформацію.

Згідно з даними комісії з цінних паперів США відомо, що число щомісячних користувачів на жовтень 2019 становить приблизно 300 млн осіб по всьому світу. “За оцінками самого Telegram, як мінімум 500 000 нових користувачів приєднуються до месенджер щодня”, – сказано в доповіді.

телеграм-бот по нерухомості

Telegram bot по нерухомості

Аудиторія користувачів месенджерів дедалі зростає. Наприклад у відпустку люди беруть все частіше просто смартфон або планшет, а ноутбук вже частіше залишають вдома.

Месенджери не потребують багато енергії та великих екранів. Месенджери також можуть непогано працювати якщо немає якісного 3G/4G покриття. Вони бескоштовні. Месенджер завжди може отримати ваші повідомлення, навіть, коли він закритий, аби мобільному пристрої був доступ до мережі Інтернет.

Боти проникли навіть у нерухомість. Скоріш за все ваш конкурент вже запуствив бота або готується до його запуску. А ви чого чекаєте?

 

Що вміє Телеграм-бот для Квартал ПРО

Стостовно агентів вашого агентства.

Бот розуміє деякі команди, які може відправляти йому агент. Наприклад, команди перевірки номера телефона по базі Квартал ПРО або перевірки/перегляду об`єкта нерухомості по ID. Тобто ви відправляєте боту телефон або код ID об`єкта, а бот у відповідь – інформацію із бази Квартал ПРО.

Бот може виконувати розсилку для агента. Наприклад, в базі Квартал ПРО в агента є заявки на купівлю квартир чи будинків з певними параметрами (район, ціна, кількість кімнат тощо). Тепер, коли в базу Квартал ПРО інший агент додає нову квартиру чи будинок, то бот може відправити зацікавленому агенту інформацію про те, що для його заявки (для його покупця) з`явився відповідний будинок або квартира. Тобто бот відправляє агенту розсилку об`єктів, основану на функції “Автопідбір купівлі та продажу”.

Telegram-bot може відправити агенту його “Обране із програми Квартал ПРО“.

Telegram-bot дозволяє вашим агентам виконувати пошук об’єктів нерухомості в базі програми Квартал ПРО. В якості контактів агенти будуть бачити телефони, так само як вони їх бачать в програмі, тобто опираючись на правила Квартал ПРО.

Можливо у вас з`являться нові ідеї для Телеграм-бота. Їх можливо реалізувати в програмі і навіть безкоштовно.

 

 

Стосовно клієнтів (покупців) вашого агентства

Наприклад, як Telegram-bot допоможе в наповненні вашої бази об’єктів нерухомості? Один із способів – це кнопка “Написати менеджеру” або “Продажа”, коли продавець нерухомості сам надасть агентству інформацію про свій ОН (об`єкт нерухомості).

Клієнт може замовити собі підписку (розсилку):

Телеграм бот по нерухомості

Клієнт може обрати деякі параметри об`єкта, наприклад, тип нерухомості (будинок та/або квартира), діапазон цін, поверх та надалі бот буде відправляти клієнту інформацію по об’єктах нерухомості стосовно обраних параметрів із телефонами відповідальних агентів вашого агентства.

Бот дозволяє клієнтам виконувати пошук об’єктів нерухомості в базі програми Квартал ПРО. В якості контактів клієнти будуть бачити телефони відповідальних агентів.

Бот підтримує українську та російську мови в залежності від того, яка мова включена в Телеграм-месенджері користувача.

 

Приклади роботи тестового Телеграм-бота:

https://t.me/realtykhbot

https://telegram.me/realtykhbot

https://t.me/MktTest_bot  (працює не завжди). Якщо бот не працює, зверніться в тех. підтримку з проханням запустити бота для тестування.

 

Щиро дякуємо за інтерес до наших програмних продуктів.

Ми створюємо, ви наповнюєте.