Додому » telegram » Telegram-bot по нерухомості

Telegram-bot по нерухомості

  • від

Телеграм-бот по нерухомості для Квартал ПРО 4

До програми Квартал ПРО 4 можна підключити свого Телеграм-бота.

Телеграм-бот може працювати як для ваших агентів, тобто для співпрацівників вашого агентства так і для ваших потенційних клієнтів.

Телеграм бот по нерухомості

Телеграм бот по нерухомості для Квартал ПРО.

 

 

Станьте ближче до клієнтів, використовуючи мобільні технології

Все більше і більше людей використовують мобільні пристрої. Вони стали невід`ємною частиною нашого життя. Зазвичай на смартфоні у людей встановлені і месенджери, а Телеграм-месенджер входить в список найпопулярніших в Україні. Телеграм-месенджер може працювати на всіх популярних платформах: веб, Android, Windows desktop, iOS. Тобто ваш агент або потенційний покупець може оперативно отримувати інформацію.

Згідно з даними комісії з цінних паперів США відомо, що число щомісячних користувачів на жовтень 2019 становить приблизно 300 млн осіб по всьому світу. “За оцінками самого Telegram, як мінімум 500 000 нових користувачів приєднуються до месенджер щодня”, – сказано в доповіді.

телеграм-бот по нерухомості

Telegram bot по нерухомості

Аудиторія користувачів месенджерів дедалі зростає. Наприклад у відпустку люди беруть все частіше просто смартфон або планшет, а ноутбук вже частіше залишають вдома.

Месенджери не потребують багато енергії та великих екранів. Месенджери також можуть непогано працювати якщо немає якісного 3G/4G покриття. Вони бескоштовні. Месенджер завжди може отримати ваші повідомлення, навіть, коли він закритий, аби мобільному пристрої був доступ до мережі Інтернет.

Боти проникли навіть у нерухомість. Скоріш за все ваш конкурент вже запуствив бота або готується до його запуску. А ви чого чекаєте?

 

Що вміє Телеграм-бот для Квартал ПРО

Стостовно агентів вашого агентства.

Бот розуміє деякі команди, які може відправляти йому агент. Наприклад, команди перевірки номера телефона по базі Квартал ПРО або перевірки/перегляду об`їкта нерухомості по ID. Тобто ви відправляєте боту телефон а бо ID, а бот у відповідь – інформацію із бази Квартал ПРО.

Бот може виконувати розсилку для агента. Наприклад, в базі Квартал ПРО у агента є заявки на купівлю квартир чи будинків з певними параметрами (район, ціна, кімнатність тощо). Тепер, коли в Квартал ПРО інший агент додає нову квартиру чи будинок, то бот може відправити зацікавленому агенту інформацію про те, що для його заявки (для його покупця) з`явився відповідний будинок або квартира. Тобто бот відправляє агенту розсилку об`єктів, основану на функції “Автобідбір купівлі та продажу”.

Бот може відправити агенту його “Обране” із програми Квартал ПРО.

Можливо у вас з`являться нові ідеї для Телеграм-бота. Їх можливо реалізувати в програмі і навіть безкоштовно.

 

Стосовно клієнтів вашого агентства

Наприклад, як Telegram-бот допоможе в наповненні вашої бази об’єктів нерухомості? Один із способів – це кнопка “Написати менеджеру” або “Продажа”, коли продавець нерухомості сам надасть агентству інформацію про свій ОН (об`єкт нерухомості).

Клієнт може замовити собі підписку (розсилку):

Телеграм бот по нерухомості

Клієнт може обрати деякі параметри об`єкта, наприклад, тип нерухомості (будинок та/або квартира), діапазон цін, етаж та в подальшому бот буде відправляти клієнту інформацію по об`єктам нерухомості стосовно обраних параметрів із телефонами відповідальних агентів вашого агентства.

 

 

 

Приклад тестового Телеграм-бота https://t.me/MktTest_bot  (працює не завжди). Якщо бот не працює, зверніться в тех. підтримку з проханням запустити бота для тестування.

 

Щиро дякуємо за інтерес до наших програмних продуктів.

Ми створюємо, ви наповнюєте.